https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/slide11.png

CabCaller
Kabin Yardım Çağrı Sistemi

MasterTek, perakende ve hizmet endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok çözüm geliştirmiştir. Çözümlerimiz, müşteri hizmetlerini geliştirmeye ve daha verimli iletişim kurmaya yardımcı olur.
https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/33.png

Restoran Cafe
Personel Çağrı Sistemi

CabCaller akıllı çağrı düğmeleri, ağırlama endüstrisinin mükemmel müşteri hizmetleri sunmasında ekstra adımı atmasına olanak tanır.
https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/85.png

Hasta Bakıcı
Çağrı Sistemi

Personel çağrı çözümleri anında ve güvenilir iletişim sunar. Anlık mesajlaşma herhangi bir sağlık kuruluşu için hayati öneme sahiptir.

CabCallerMasterTek Bilgi Teknolojileri

Profesyonel ekibimiz yalnızca proje sırasında değil teslim sonrasında da ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti müşterilerimize 7 / 24 sunuyoruz.

Kolay Erişim

CabCaller uygulamasına web üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.

Anlık Raporlama

Analiz datalarını anlık olarak görüp detaylı raporlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Standart kurulum süreci sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kablosuz Çağrı

Kablolamaya gerek kalmadan buton wifi üzerinden sinyali mobil cihazlarınıza göndermektedir.

Perakende Akıllı Çağrı Sistemi

MasterTek, perakende ve hizmet endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok çözüm geliştirmiştir. Çözümlerimiz, müşteri hizmetlerini geliştirmeye ve daha verimli iletişim kurmaya yardımcı olur.

Giyinme odalarınızda ki çağrı butonları ile müşterilerin beklemeden hemen yardım almalarını sağlar. Müşterilerin renk veya beden olmaması nedeniyle belirli bir ürünü satın almamaları yerine müşterilerin personel çağırmasına izin vererek müşteri memnuniyetini ve satışlarınızı  artırın.

https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/12.png
https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/44.png

Restoran & Cafe Akıllı Çağrı Sistemi

CabCaller akıllı çağrı düğmeleri, ağırlama endüstrisinin mükemmel müşteri hizmetleri sunmasında ekstra adımı atmasına olanak tanır. CabCaller akıllı çağrı sistemi, müşteri ve personel üyeleri arasında anında iletişim kurarak müşterilere ihtiyaçlarının hızlı ve verimli bir şekilde karşılamayı sağlar. Bir müşteri bir düğmeye bastığında, sinyal doğrudan bulut sistemine ve  personel telefonuna iletilir.

Masalara veya herhangi bir uygulanabilir alana monte edilen düğmeler, müşteriler mümkün olduğunca düğmelere kolayca erişilebilir.

Hasta Bakıcı Akıllı Çağrı Sistemi

Personel çağrı çözümleri anında ve güvenilir iletişim sunar. Anlık mesajlaşma herhangi bir sağlık kuruluşu için hayati öneme sahiptir.

CabCaller hasta bakıcı akıllı çağrı sistemi, acil durum sorunları ile ilgili olarak hasta ve hemşireler arasında daha hızlı, gizli ve daha kolay iletişim kurmayı sağlayan akıllı çağrı sistemi etkili, düşük maliyetli bir iletişim çözümüdür.

Hastane, klinik,bakım evleri benzeri sağlık noktalarında kullanıma uygundur.

https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/85.png

REFERANSLARIMIZ

DeFacto giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren şirketin Türkiye ve Yurt dışı  tüm mağazalarında CabCaller akıllı çağrı sistemi kullanılmaktadır.

https://mastertek.com.tr/cabcaller/wp-content/uploads/2020/05/dfde-640x422.jpg

© 2020, CabCaller MasterTek Bilgi Teknolojileri çözümüdür

WhatsApp chat